Systemy mielenia przemysłowego 2023-05-29T12:11:28+00:00

Postaw na doskonałej jakości części do młynów

Nasza firma dzięki długoletniemu doświadczeniu stała się uznanym polskim producentem części do młynów. Stawiamy na najwyższą jakość proponowanych produktów – każdy element powstaje ze szczególną starannością i dbałością o szczegóły. Zaopatrujemy przedsiębiorstwa stosujące systemy mielenia przemysłowego w branży spożywczej, chemicznej, farmaceutycznej, a także wielu innych branżach. Nasze produkty wykonane ze specjalnych materiałów charakteryzują się wyjątkowo długą żywotnością i wydajnością. Tworzymy najwyższej jakości części do młynów, które bez wątpienia ułatwią konserwację czy nawet przyczynią się do usprawnienia sprzętu. Znajdujące się w naszym asortymencie części mają zastosowanie w urządzeniach takich jak:

  • młyny do mielenia kakao

  • młyny do farb proszkowych

  • młyny do produktów farmaceutycznych

  • młyny do mielenia tworzyw sztucznych

Oferta obejmuje napędy i wszystkie zużywające się elementy młynów. Z produkowanych w zakładzie Wabex części korzystają firmy stosujące młyny do mielenia tworzyw sztucznych i innego typu systemy mielenia na całym świecie. Cechuje nas uniwersalność, dlatego nasz asortyment skierowany jest do przedsiębiorstw funkcjonujących w zróżnicowanych branżach. Młyny przemysłowe to nasza specjalność. Dlatego skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz części do urządzeń tego typu!

Produkcja części do każdego typu młynów przemysłowych

Naszą działalność cechuje nie tylko solidność i sumienność, ale też wyjątkowa wszechstronność. Dlatego oferujemy bogaty wybór uniwersalnych części do młynów przemysłowych. Stawiamy na wysoką jakość wykonania. Dostarczamy elementy do młynów młotkowych i elementy do popularnych, wyjątkowo uniwersalnych młynów palcowych. Tego typu urządzenia znajdują zastosowanie w przemyśle farmaceutycznym oraz spożywczym. Zaopatrujemy także w części do młynów nożowych. Modele te wykorzystuje się przede wszystkim w pracy z tworzywami sztucznymi. Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz doskonałych, dokładnie wykonanych części do osprzętu tego rodzaju. Z pewnością nie będziesz zawiedziony!

Funkcja separatora w młynie klasyfikacyjnym

Pierwszym młynem klasyfikacyjnym był młyn ACM. Zastosowano w nim separator wielołopatkowy ACM, którego zadaniem jest dynamiczna klasyfikacja mielonych cząstek na frakcje. Materiał gruboziarnisty kierowany jest do ponownego rozdrabniania a materiał o pożądanej ziarnistości przechodzi przez separator i opuszcza młyn.

  TRADYCJA

Od 1991 roku Wabex produkuje urządzenia i szeroki asortyment części maszyn dla przedsiębiorstw wykorzystujących procesy mielenia przemysłowego takich jak obróbka ziarna kakaowego czy produkcja farb proszkowych. Stawiamy na wysoką jakość oferowanych rozwiązań technologicznych. Każdy produkowany przez nas młyn do mielenia tworzyw sztucznych, a także jakikolwiek inny produkt, cechuje się wyjątkową starannością wykonania. Dokładność pracy to część naszej podtrzymywanej do dziś tradycji!

  PRECYZJA

W naszej ofercie znajdują się:
• młyny
• napędy
• tarcze mielące i ochronne
• rozsiewacze (separatory) wielołopatkowe
• pierścienie ochronne, kruszące i rozpierające
• kołki i kamienie (młotki) mielące
• wały, śluzy, pompy i wiele innych.

  SOLIDNOŚĆ

Nasze produkty są zamawiane głównie przez odbiorców niemieckich, za pośrednictwem których trafiają na rynki całego świata. Wysoka jakość i sprawdzone przez lata materiały wykorzystywane w produkcji naszych wyrobów gwarantują długą żywotność części i bezpieczeństwo urządzeń, w których pracują.

WYBRANE
REALIZACJE

separator wielołopatkowy
odsiewacz wielołopatkowy

KONTAKT

WABEX Sp. z o.o.
39-300 Mielec,
ul. Janusza Korczaka 21