Wtryskownia 2024-05-08T12:33:47+00:00

Wabex Sp.z o.o. to uznany producent elementów z tworzyw sztucznych. Przemawiają za nami doświadczenie, umiejętności i specjalistyczny sprzęt. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, proponujemy kompleksową obsługę w zakresie produkcji elementów z tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Oferujemy opracowanie designu detalu oraz dobór parametrów technologicznych. Zajmujemy się również konstrukcją formy wtryskowej i jej produkcją. Jako przedsiębiorstwo wspomagające branżę tworzyw sztucznych jesteśmy gotowi wykonać zlecenia na specjalne zamówienie. Nie obawiamy się trudniejszych realizacji. Klientom, którzy zdecydują się powierzyć nam produkcję detali na formach, oferujemy bezpłatną opiekę serwisową i gwarancję przez cały okres użytkowania. Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych wyrobów.

1

DOKUMENTACJA
TECHNICZNA FORMY

2

PRODUKCJA
FORMY

3

DOBÓR
MATERIAŁÓW

4

PRODUKCJA
DETALI

   Zagadnienia produkcji – detali z tworzyw sztucznych

W naszej działalności duży nacisk kładziemy na proekologiczne podejście do procesów produkcyjnych. Jesteśmy producentem elementów z tworzyw sztucznych, któremu zależy na ograniczeniu odpadów. Realizujemy produkcję detali z tworzyw sztucznych zarówno na formach wtryskowych wykonanych przez Wabex, jak i innych powierzonych nam przez Klientów. Nasza firma dysponuje znakomicie wyposażoną wtryskownią, która spełnia nowoczesne standardy. Umożliwia nam ona produkcję najwyższej jakości detali z tworzyw sztucznych. Zajmujemy się jednak nie tylko przetwórstwem. Pomagamy też wdrażać projekty w życie. Sprawujemy nadzór nad produkcją elementów z aluminium o zróżnicowanym przeznaczeniu. Za każdym razem nadajemy im najwyższą jakość. Podczas produkcji elementów aluminiowych jest ona możliwa nawet przy zamówieniach na dużą skalę. Potwierdzeniem jest zaufanie, jakim obdarzyli nas Klienci.

   Precyzyjna produkcja detali wtryskowych

Dbamy nawet o najmniejszy tworzony przez nas element. Cały proces produkcji detali na formach przebiega pod czujnym okiem wykwalifikowanych specjalistów. Zapewniamy, że oferowane przez nas produkty nie zawodzą oczekiwań. Produkcja detali wtryskowych wymaga precyzji. Jesteśmy w stanie ją zagwarantować. Dzięki temu nasze przedsiębiorstwo tworzyw sztucznych zyskało wielu zadowolonych Klientów. Chętnie odpowiadamy na zadawane pytania, a ponadto oferujemy bezpłatną opiekę serwisową. Zapraszamy do kontaktu. Jako eksperci w produkcji detali wtryskowych na rodzimym rynku nie mamy sobie równych.

Jako uznany producent elementów z tworzyw sztucznych posiadamy typoszereg wtryskarek o sile zwarcia od 80 do 350 ton, pozwalających produkować elementy o wadze do 1000 g. Jesteśmy także producentem elementów aluminiowych. Skontaktuj się z nami, jeśli szukasz ekspertów od produkcji detali wtryskowych. Z pewnością będziesz zadowolony z naszej oferty!

Specjalizujemy się w produkcji:

– części technicznych
– elementów z aluminium
– elementów z tworzyw sztucznych
– wyrobów AGD
– dla branży elektrotechnicznej i elektronicznej
– dla branży budowlanej i wielu innych

WYBRANE
REALIZACJE

KONTAKT

WABEX Sp. z o.o.
39-300 Mielec,
ul. Janusza Korczaka 21